Anadolu Hisarı Klima Montaj Servisi | 0216 395 25 75


Anadolu hisarı klima montaj servisi olan firmamız haftanın 7 günü sizlere klima montaj servis hizmeti sunmaktadır.Klima bakım servisimiz profesyonel tam donanımlı ekibimizle sizlere en iyi şekilde teknik destek servisi hizmeti vermektedir.Klima montaj servisi olarak tüm klima markalarına orijinal yedek parça ve 1 yıl boyunca garantili teknik servis hizmeti sunmaktayız.

firmamızın hizmet verdiği ; klima bakım onarım, klima soğutma, klima montaj, klima gaz şarjı, klima demontaj, klima alt yapı, klima sıva altı tesisatı, klima teknik servisi vb. gibi çalışmalar sağlamaktadır.

Anadolu hisarı klima montaj servisimiz sizlerin yararlanabilceği profesyonel ekibimizle en iyi hizmet teknik bakım servisi vermektedir. Klima bakım servisimiz sizlere yılda 2 defa bakım yaptırmanızı tavsiye etmektedir. Klima bakım servisimiz tarafından yararlanabileceğiniz kampanyalarımız için 0216 395 25 75 nolu iletişim numaramızdan ulaşabiliriniz.

Bu yazı Anadolu Hisarı Klima Montaj Servisi kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın